French Polynesia

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur French Polynesia

Fransız Polinezyası'nda satılık emlak

 

Hayaliniz bir cennette yaşamaksa, Fransız Polinezyası'nda satılık bir mülk satın almayı düşünebilirsiniz. Fransız Polinezyası, Güney Pasifik'te 100'den fazla adayı içeren ve 2000 km'den fazla alanı kapsayan Fransa'nın denizaşırı bir topluluğudur. Polinezya, Austral, Gambier, Markizler, Society ve Tuamotus takımadalarına bölünmüştür. Adalar, beyaz ve siyah kumlu plajlar, dağlar, engebeli uzak alanlar ve olağanüstü şelaleler ile karakterizedir.

Papeete başkenttir. Papeete'nin idari başkenti olduğu Windward Adaları'nın idari bölümünde, Tahiti adasında yer almaktadır.

Bora Bora, Güney Pasifik'te, Fransız Polinezyası'nda Tahiti'nin kuzey batısında bulunan küçük bir adadır. Küçük kumlu adacıklar ve mercan resifleri tarafından korunan turkuaz sulardan oluşan bir lagün ile çevrili olan bu bölge, tüplü dalış ve lüks tatil yerleri ile ünlüdür.

Bunu karşılayabilenler için, Bora Bora emlak piyasası zenginliğin zirvesindedir. Fransız Polinezyası'nda, özellikle Bora Bora'da satılık bir mülke sahip olmayı hayal ediyorsanız, Fransız Polinezyası'ndaki gayrimenkul süreci oldukça zor olduğundan çok zaman harcamanız gerekecektir. Ancak, bu tür çabaların ödülü, dünyanın en güzel adasında bir mülke sahip olmak olacaktır.

Bora Bora'da gayrimenkul sahibi olmak için, herhangi bir yabancı yatırım için Fransız Polinezyası hükümetinden izin alınması gerekir. Çoğu durumda, proje işle ilgili ise ve tesisler için iyi istihdam fırsatları yaratıyorsa, hükümetin bir yatırımı onaylama olasılığı daha yüksektir.

Fransız Polinezyası'nda ve özellikle Tahiti'de satılık emlak satın almak istiyorsanız, mükemmel, Pasifik'in kraliçesi olarak kabul edilir.

Nüfusun% 70'inden fazlasının yaşadığı büyük ada, genellikle gezginler tarafından gözden kaçırılıyor. Ama bu büyük bir hatadır. Fransız Polinezyası'ndaki tek gerçek "şehir" olan Papeete, Fransız Polinezyası'nda satılık mülkleri keşfetmek ve aramak için güzel bir yer olabilir.

Fransız Polinezyası'nda satılık emlak satın alabileceğiniz bir başka yer de dünyanın sonu olarak bilinen Fakarava'dır.

Bir UNESCO Biyosfer Rezervi olan Fakarava, Fransız Polinezyası'ndaki en iyi korunan sırlardan biridir, bu yüzden acele edin ve buraya gelin. Büyük mercan atolü, dünya standartlarında bir dalıştan çok daha fazlasını sunar.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB